LigaRo

par visu ap mani… tikai ne darbu…

Virtuve 08/03/2011

Par spīti vecumam, saimniekošana virtuvē joprojām man ir kaut kas jauns, ko tikai sāku iepazīt. Līdz šim vienmēr dzīvesveids ir bijis labvēlīgs ēšanai ārpus mājām un neēšanai mājās 😀 Tomēr viena lieta, ko es daru virtuvē daudz biežāk nekā vidējais latvietis, ir brokastu gatavošana! Tā man vienmēr ir bijusi galvenā ēdienreize. Katru rītu – neatkarīgi no darbiem un citiem dienas plāniem.

No kā sastāv manas brokastis? Pirmajā vietā ir kafija ar pienu, otrajā – jebkādi salāti, trešajā – maizītes, ceturtajā – deserts, kas, visbiežāk, ir biezpiens ar jogurtu vai biezpiena sieriņš vai musli. Un tieši brokastis ir galvenais, kas nosaka manu ledusskapja saturu, kur vienmēr ir piens, biezpiens, jogurts un dārzeņi salātiem.

Pāris gadus atpakaļ biju aizbraukusi slēpot uz Norvēģiju. Zinot, cik tur viss ir dārgi, ar draugiem vienojāmies pārtiku vest līdzi. Braucām ar mašīnām un līdz ar to vieta nebija problēma. Grūtākais bija izplānot visu nepieciešamo 😉 Un iemesls, kāpēc es to šeit stāstu – tieši Norvēģijā es sapratu, ka no visiem draugiem NEVIENS neēd tik daudz salātu un dārzeņu kā es esmu pieradusi, turklāt, esmu piešāvusies katru dienu pagatavot savādākus salātus. Arī Norvēģijā ēdu salātus katru rītu! Iespējams, tieši ar to es varu padalīties šeit – salātu receptēm. Tikai jāsagaida iedvesma un tad pa drusciņai vien uzrakstīšu!

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s