LigaRo

par visu ap mani… tikai ne darbu…

Aktīvā atpūta 22/02/2011

Esmu ļoti sportiska un jebkas ar to saistītais man patīk un tīri labi padodas 😉 Skolā biju peldēšanas izlasē un piedalījos dažādās sacensībās, arī pārējās disciplīnas padevās vidēji uz 9-10, bet tas, ar ko šobrīd aizraujos ir: skriešana, orientēšanās (pagaidām vairāk teorētiski), sniega dēlis, distanču slēpošana un volejbols.

No pavasara līdz vēlam rudenim, skrienu pa tuvējiem Pārdaugavas parkiem – gar Māras dīķi, Arkādija parku, Uzvaras laukumu. Vidēji skrienu līdz stundai un noskrienu 8-9 km vienā reizē. Bieži vien kopā ar suni, kas to padara par interesantāku pasākumu 😉

Vasarā vakarus labprāt izbrīvēju volejbolam smiltīs.. Ja tik ir kompānija… Tīkls un bumba, protams, man ir 😉

Vēl vairāk kompānija un vilcējspēks noder uz orientēšanos. Pagājušā vasarā vienu reizi pamēģināju solo orientēšanos ar suni. Vajadzēja sagadīties, ka tas bija Cielavās – ļoti brikšņainā un purvainā mežā. Attiecīgi pusceļā suns ieņurkoja grāvī un es tikmēr pazaudēju karti 😀 Labi, ka netālu gadījās meitene, kura piekrita tālāk skriet kopā – tikai tā man izdevās tikt no tā meža laukā 😉

Ziemā skriešanu aizvietoju nu jau ar distanču slēpošanu. Šoziem iegādāju savu inventāru un, kā smejos, tagad ir jāatpelna. Labi, ka apkārt ir daudz trases – darba dienu vakaros der Uzvaras parks, brīvdienās – Mežaparks, Carnikava un ļoti patīk trase pie Žagarkalna – ainavas tur ir vienkārši fantastiskas! Un cenšos ziemā reizīti aizbraukt uz lielajiem kalniem pabraukāt ar sniega dēli. Līdz šim labākā vieta, kur biju – Dolomiti Superski Itālijā.

Pārējās sportiskās aktivitātes arī nelaižu garām. Ja ir izdevība – piedalos dažādās sporta spēlēs, velo izbraucienos, skrituļoju, peldu, braucu ar ūdens slēpēm vai vienkārši pastaigājos pa dabas takām! Jo man tas viss sagādā prieku!

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s