LigaRo

par visu ap mani… tikai ne darbu…

Par mani 07/01/2011

79.gada izlaidums, labi audzināta – pieklājīga, atbildīga, mērķtiecīga, labi izglītota – no Natālijas Draudziņas ģimnāzijas ar vispārējo vidējo izglītību līdz 2 maģistriem mārketingā un uzņēmējdarbības vadībā LU un RISEBA.

Līdz šim esmu pieredzējusi pietiekami daudz – bērnībā vasarās pilnībā izbaudīju lauku dzīvi no lopu ganīšanas, govju slaukšanas, siena vākšanas, biešu ravēšanas, malkas krāmēšanas, ūdens nešanas līdz zaļumballēm. Rīgā vairāk kā 10 gadus dejoju tautas deju ansamblī Zelta Sietiņš, biju skolas peldēšanas izlasē, piedalījos dažādos aerobikas festivālos, kamēr mūsu grupu uzaicināja būt toreiz par Brocēnu basketbola komandas karsējām. Pēdējos gados esmu aizrāvusies ar skriešanu, snovbordu, iemēģinājusi orientēšanos un piedzīvojumu sacensības. Brīvajā laikā mēdzu paķimerēties arī ar dažādiem rokdarbiem – adītiem, tamborētiem, izšūtiem vai kā citādi veidotiem.

Pie saviem hobijiem pieskaitu teātra, kino un koncertu apmeklējumus. Šajā ziņā iecienītākie ir JRT, KIT, Gustavo, Prāta vētra, Instrumenti, Hospitāļu iela, Macy Grey, Shakira, Muse u.c.

Manas dzīves vislielākā vērtība ir ģimene šī vārda šaurākā un plašākā nozīmē. Un, protams, arī draugi!

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s