LigaRo

par visu ap mani… tikai ne darbu…

laiks 20/06/2011

Filed under: Pārdomas — LigaRo @ 21:22
Tags: , ,

tā ir viena lieta, ko negribas atzīt, bet kas katru dienu par sevi atgādina un liek priekšā arvien jaunus pierādījumus – laiks iet… nepārtraukti.. bez atpūtas, bez pauzēm, bez kompromisiem!

pirmā lieta, kas nepielūdzami uzskaita gadus, ir bērni – te viņu nebija vispār, te viņus gaidīja un te draugiem un radiem bērni jau skolā iet… un kur visu šo laiku biju es? ko es darīju? ko sasniedzu? – salīdzinoši var teikt, ka neko īpašu…

otra lieta ir intereses un aktivitātes, kas ar laiku krietni mainās. varu teikt, ka ar gadiem tās pāriet no kvantitātes kvalitātes zīmē – labāk mazāk, bet no sirds un to, ko gribas pašam nevis kurp pūlis velk.

ar laiku mainās arī attieksme, piemēram, pret darbu. zūd jaunības maksimālisms, kad liekas, ka visu var un vajag. degsmei sevi pierādīt klāt nāk pašapziņa par jau sasniegto un pieredze par lietām, kuras strādā un dod vēlamo rezultātu un lietām, kuras praksē sevi nav pierādījušas.

plaši dzirdētā 30gadnieku krīze mani skāra nedaudz vēlāk. varbūt tādēļ, ka manos 30 gados vēl nebija tam laika. toties tagad ir. un daudz vairāk nekā agrāk rakņājos sevī, gribu sevi iepazīt, atklāti parunāties, lai saprastu un nospraustu tālāko virzienu – ko gribu sasniegt, kā dzīvot, kam ticu, kas ir/ nav mans… ar gadiem zūd vēlme patikt visiem (arī ticēt un uzticēties visiem), jo ir izveidojies savs viedoklis un pārliecība.. ar gadiem iegūsti jaunus draugus pēc savām interesēm un nodarbēm un tā ir cita draudzības kvalitāte…

ģimene man vienmēr ir bijusi svarīga. bet šobrīd aug interese par radiem plašākā nozīmē – par cilts koku un ar to saistīto vēsturi, par attiecību uzturēšanu ar vecāku brāļiem un māsām, brālēniem un māsīcām, krustmātēm un bērnības draugiem..

gribi vai nē – laiks maina cilvēkus un viņu vērtības. ja ne citādi, tad caur dažādiem likteņa pavērsieniem, kad zūd ilūzijas par ierasto lietu kārtību, pārdomā un koriģē savas vērtības un pārliecības. un tā visu mūžu. dienu no dienas, gadu no gada.

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s