LigaRo

par visu ap mani… tikai ne darbu…

Mans šīsdienas lepnums 28/05/2011

Tā – gribu palielīties ar jauna eksperimenta veiksmīgu noslēgumu! Šovasar viena no stila tendencēm ir mežģīņu zābaciņi. Standarts šajā gadījumā man vienkārši neder, bet gribējās tomēr ko tādu.. Tā nu izdomāju pamēģināt uztaisīt pati.

Pirmā doma bija par mežģīnēm, bet uzreiz iedomājos par problēmām atrast/ izvēlēties un pēc tam sašūt visu kopā, lai būtu skaisti. Kamēr nākamā doma par pašas tamborētām jau patika labāk – tur nekas nav jāšuj un rakstu arī pati varu izveidot.. Atlika tikai atrast piemērotu diegu un rakstu.

getrasDziju un diegu izvēle vislielākā, ko esmu atklājusi, ir Adele veikalā uz Ģertrūdes ielas. Cenas tur gan ir nedaudz augstākas, kā citur, bet vismaz vienmēr dabūju vajadzīgo!

Rakstu atradu, meklējot padomus inetā. Lapā Musturs.lv atsvaidzināju tamborēšanas pamatus un, caurskatot tur apkopotos rakstus, izvēlējos vienu tālākai atvasināšanai.

Pirms sāku tamborēt zeķi, nomērīju kāju vairākās vietās kā platumā, tā garumā. Uztamborēju arī raksta paraugu, lai saprastu, cik valdziņi, cik cm.. Un tad tikai tamborēju, skatījos, pemērīju un atkal tamborēju tālāk! No sākuma tikai getru no potītes līdz celim, bet beigās eksperimentāli pietamborēju arī kājas daļu zem potītes, lai saiet kopā ar apavu.

Kamēr tamborēju, nebiju pārliecināta par rezultātu, jo visu no.. līdz izdomāju pati. Jo lielāks ir prieks, ka beigās pašai ļoti patīk & galvenais – sanāca!!!

No praktiskā viedokļa – zeķe ir brīvi tamborēta & mīksta, tādēļ nedaudz slīd uz leju. Bet tur pielikšu silikona diegu augšā (kā sieviešu zeķēm un krūšturiem bez lencēm) un būs labi! 😉

Kā Tev patīk? 😉

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s