LigaRo

par visu ap mani… tikai ne darbu…

Krista pārceļas uz Portugāli 07/05/2011

Filed under: Piedzīvojumi — LigaRo @ 11:07
Tags: , , , , , ,

šis ir viens skumīgs pasākums – jau sen zināju, bet līdz pēdējam brīdim, kad stāvēju lidostā un skatījos, kā Krista gatavojas aizlidot, nespēju noticēt, ka tas notiek ar manu draudzeni un ka es viņu redzēšu… kas zina, kad.. bet nu viņas tuvākā draudzene Alīna ļoti labi pateica – esot palaidusi Kristu ‘vaļā’ jau tad, kad viņa sarakstījās ar savu tagadējo vīru Frederiku, turklāt, pašai ir sava dzīve jākārto un reāli ar laiku draudzenēm tāpat paliek mazāk laika – katra veido savu dzīvi, savu ģimenes ligzdiņu.. arī Krista. viņa to izdarīja ļoti ātri – nejauša iepazīšanās ar puisi, kvēlas jūtas un tālāk jau viss likumsakarīgi – bērniņš, kāzas, kopdzīve un – arī pārcelšanās dzīvot uz Portugāli..

viss ir loģiski, bet man jocīgi tik un tā.. ar prātu visu saprotu, bet ar sirdi jūtu pieķeršanos un egoistisku vēlmi sev tuvos cilvēkus turēt nelielā attālumā – viegli sasniedzamus.. vienmēr!

saprotu arī, ka Kristas aizbraukšana ir uzskatāms sabiedrības globalizācijas piemērs, kad robežām nav nekādas nozīmes. kilometros Portugāle ir gana tālu, bet laika ziņā mūs šķir tikai ~3 stundas, lidojot.. kas ir tikai nedaudz vairāk, kā aizbraukt uz Liepāju ar mašīnu? 🙂 un tā ir tā cerīgā ziņa – ja jau varējām pirms dažiem gadiem visas kopā (es, Krista, Ināra) aizbraukt ciemos pie Evitas uz Briseli un gandrīz nedēļu kopā notusēt (toreiz gan nevienai nebija bērnu, bet tagad ir visām, izņemot mani), gan varēsim tagad aizbraukt arī pie Kristas.. vai nu kopā vai katra ar savu ģimeni.. galvenais, ka aizbrauksim! es pati Portugālē esmu bijusi tikai uz neilgu komandējumu 1 vai 2 reizes, bet ar draugu daudz runājām, ka gribētu izbraukt visu Portugāles dienvidu piekrasti.. tagad ir vēl viens iemesls beidzot to izdarīt 😉 tikmēr vēlu Kristai labi tur iejusties, pierast pie jaunajiem apstākļiem un klimata un turpināt veidot stipras un mīlestības pilnas attiecības ar Frederiku un mazo Gabi :*

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s