LigaRo

par visu ap mani… tikai ne darbu…

mana dzimšanas diena 05/04/2011

Filed under: Bildes,Pārdomas — LigaRo @ 09:40
Tags:

nu jau 32.reizi. nosvinēts. bet salīdzinoši klusāk nekā citus gadus. agrāk man bija tāds niķis – aicināt visus, kurus gribētu redzēt, nedomājot par telpas izmēru 😀 ir bijušas reizes, kad istaba jau pārpildīta un visi pa perimetru jau sēž uz grīdas, bet vēl ciemiņi nāk pa durvīm iekšā… toreiz plānots bija pasākums dārzā… laiks pievīla – aprīļa saulīte norietēja un visi aši sāka birt istabā. kopš tās reizes cenšos uzmanīgāk plānot, bet vienalga – sanāk daudz… vai tas ir tādēļ, ka visas draudzenes jau ir x2, citas nu jau arī x3, vai kā citādi, bet savās dzimšanas dienās vienmēr jūtos mīlēta un cienīta!

arī šogad dzimšanas diena izdevās. jau no paša rīta ar drauga apsveikumu – īpaši sagatavotu un pārdomātu. tad daudzie virtuālie sveicieni – Facebook, Draugiem, SMS un zvaniem… biju apņēmusies nevienu iepriekš neaicināt un šo dienu neizvērst par lielu pasākumu. tikai aktīvākajiem sveicējiem ieteicos, ka būšu mājās un priecāšos, ja atbrauks! Rezultātā bez ģimenes – tēta ar draudzeni, brāļa ar ģimeni, drauga māsas ar meitu, atbrauca vēl 2 draudzenes. Un tas bija kā nomērīts, lai telpa būtu pilna un vēl dažas spēles no Dullā desmitnieka repertuāra iemēģinātu!

galvenais šoreiz bija sajūta, ka blakus ir tuvākie cilvēki, kuri gribēja un varēja būt ar mani kopā pat bez īpašas aicināšanas! un tad katram ziedam ir nozīme šodien vāzēs, katrai dāvaniņai. neskatoties uz to, ka dzd iekrita pirmdienā, pēdējie ciemiņi aizgāja tikai pēc pusnakts. tikai pēc tam kārtīgāk apskatīju visus virtuālos sveicienus un sekoja vēl viens gandarījuma vilnis – sveicienu bija negaidīti daudz!

tā nu šī izvērtās par īpašu dzimšanas dienu – emocionāli piepildītu ar pozitīvu enerģiju ilgākam laikam!

dažas bildītes ieskatam:

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s